Luigi Bormioli -kryształowa kolekcja wspaniałych szkieł

wpis w: Aktualności | 0

Wyjątkowa kolekcja ekskluzywnego szkła do piwa, precyzyjnie wykonanego w Italii. Co dla nas najważniejsze to wytrzymałość! Wzmocniona obręcz oraz kielich, elastyczna noga co wpływa na wzrost odporności szkła na pęknięcia. (nie wiemy do końca co oznacza elastyczna noga ;), ale takich sformułowań używa producent w związku z tym trzymamy się tego) jedno jest pewne szkła są fantastyczne!

Producent gwarantuje także stałą, niezmienną jakość produktu, zapewniając jego wytrzymałość nawet na 4000 cykli mycia w zmywarce gastronomicznej (co oznacza, że w naszej zmywarce domowej chyba nie ma szans na zniszczenie).

Trunki w nich serwowane eksponują się pięknie. Szkła Luigi Bormioli to także unikalna przejrzystość, pozwalająca w pełni pokazać naturalną barwę serwowanego wina lub piwa. Transmisja światła w tym rodzaju kryształu to około 91%, a widoczna efektywność koloru – prawie 99,99%.

 

Ciekawostki: Szkła Bormioli zostały wyprodukowane z bezołowiowego kryształu, kryształ bezołowiowy jest całkowicie bezpieczny dla człowieka w przeciwieństwie do kryształu ołowiowego (długotrwały kontakt szkła zawierającego ołów z alkoholem może powodować uwolnienie się go i przeniknięcie do ludzkiego organizmu).

Dodaj komentarz