ORGANICZNE WINO W CENIE PROMOCYJNEJ 19,90

wpis w: Aktualności | 0

Od dziś w cenie promocyjnej 19,90 do wyczerpania zapasów mamy dwa wina organiczne:

Live a Little Wildly Wicked White jest to białe, organiczne wino wytrawne z południowej Afryki z regionu Western Cape. Jest to kupażu dwóch szczepów: Chenin Blanc, Sauvignon Blanc o aromacie ananasów i owoców cytrusowych z lekko maślaną nutą. Wino bardzo subtelne, owocowe, subtelne ale z wyrazistym zakończeniem. Pasuje do grilowanego łososia, drobiu i sałat. Polecamy!

oraz

Live a Little Really Ravishing Red to czerwone wino organiczne również wytrawne pochodzenie RPA. Jest to szczep Shiraz o intensywnej ciemno rubinowej barwie z aromatami deserowej czekolady, wiśni, malin z lekką nutką wanilii. Średnio wyraziste ciało z lekko dymnym finiszem. Pasuje do pizzy pepperoni ;), pieczonej jagnięciny oraz wszelkiego rodzaju serów.

Czym jest wino organiczne?
W skrócie… produkcja wina wygląda tak, że najpierw trzeba winorośl zasadzić następnie pielęgnować, chronić przed szkodnikami/chorobami na końcu zbieramy owoce i tworzymy “Napój Bogów ;)” czyli wino. Metoda produkcji wina organicznego jest taka sama jak wina nieorganicznego. Nazwa ta tyczy się tylko uprawy winorośli, aby uzyskać “wino organiczne” nie stosuje się ochronnych środków chemicznych, a metod konwencjonalnych czyli środki pochodzenia roślinnego bądź zwierzęcego (organicznego).
“Cechuje ją szczególny szacunek do ziemi”.

Wina dostępne w obu naszych sklepach
ul.Skoroszewska 26 Ursus
ul.Towarowa Wola

Zapraszamy!

Dodaj komentarz