W rozmiarze maxi i nie tylko – prezenty!

wpis w: Aktualności | 0

Witamy!

U nas nie tylko niebanalnie w piwach, ale i również mamy niestandardowe alkohole znanych mniej lub więcej marek.

Belvedere pierwsza polska wódka, która otrzymała światowy status PRODUKTU NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. Ponad to Belvedere była pierwszą wódką luksusową na świecie i zapoczątkowała istnienie tej kategorii wśród wódek. Nazwa marki „Belvedere”, która oznacza „beautiful to see” i dziś jest to symbol sukcesu polskiej luksusowej marki. W roku 2002 Belvedere otrzymała nagrodę “Hot Brand”. Tworzona w Polmosie Żyrardów wyłącznie z najlepszego, polskiego Żyta Dańkowskiego, które uprawiane jest wyłącznie w wybranych regionach Mazowsza – wolne od dodatków, dopełniona wodą artezyjską i aż czterokrotnie destylowana. Belvedere ma delikatnie waniliowy aromat, a w smaku wyczuwa się subtelną nutę żyta  – jest doskonale gładka z kremowym, aksamitnym posmakiem. Serwowana jest w ekskluzywnych klubach na całym świecie. Posiadamy wersję 1,75 litra, 0,7 i 0,5 oraz Belvedere Unifiltered -stworzonej z żyta Diamentowe Dańkowskie, co nadaje aromatu pieczonego chleba z prażonymi orzechami, przełamanego słonym karmelem z ostrością białego pieprzu. Idealnie smakuje podana na kostkach lodu.

Wódka Poniatowski to również wódka luksusowa nazwana na cześć Stanisława Augusta Poniatowskiego, króla Polski w latach 1764-1795. Wytwarzana wyłącznie z najlepszych ziaren podczas czterostopniowego procesu destylacji, rozcieńczana krystalicznie czystą wodą. Jej delikatny smak otrzymywany jest dzięki doskonałej technologii destylacji i starannej selekcji składników. Posiadamy ją w wersji 0,7 i 1,75 litra.

Pravda to wódka z 200letnią tradycją, produkowany tylko w jednej gorzelni, a butelka jest ręcznie zdobiona co dodaje całości kunsztu i elegancji. Do wyprodukowania używany jest luksusowy żytni spirytus oraz krystalicznie czystej wody źródlanej, a filtracji wykonywana jest przez aktywny węgiel drzewny z polskich brzóz.  Dostępna w 2 rozmaiarach 0,7 i 1,75 litra oraz w zestawach jeden ze smakowymi miniaturami, drugi z eleganckimi kieliszkami.

Pawlina to receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie. Starannie wyselekcjonowane zboże plus krystalicznie czysta woda do tego starannie przeprowadzony proces produkcji, a w szczególności destylacji. Dostępne butelki 3 litrowe i 0,7.

Dębowa Polska “Arystokratka wśród polskich wódek…”.Po udanym debiucie wódek na rynku polskim, firma osiągnęła sukces na scenie międzynarodowej. Dębowa Polska Wódka jest liderem w swojej grupie jakościowo cenowej. Mamy dostępne między innymi Dębowa Polska mapa, huśt6awka 2l, Beczki, Bukłak, z uchem oraz zwykłe butelki 0,5; 0,7 i 1litr. Co zamówienie staramy się zamawiać coś nowego.

Jack Daniel’s najpopularniejszy przedstawiciel Tennessee Whiskey. Produkowana od 1866 roku charakteryzuje się bursztynowo-złotym kolorem, węglistym, ze skarmelizowanym cukrem aromatem oraz słodkim smakiem z nutą wanilii i biszkoptów z marmoladą. Dostaniecie u nas wiele wersji od 50ml do 3 litrów w kołysce, edycje limitowane i smakowe.

 

A także powszechnie znany “Jasiek”, ale w mniej popularnej wielkości czyli 1,75litra 🙂

Serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz