Woda królewska o magicznym smaku z browaru Palatum

wpis w: Aktualności | 0

Po raz kolejny przedstawiamy Wam browar Palatum tym razem z mamy zaszczyt pochwalić iż jesteśmy posiadaczami  niewielkiej ilości Wody Królewskiej bo wyszło tylko 340sztuk 😉 Aqua Regia to pierwszy “kettle sour”  z browaru Palatum we współpracy z Piwoteką. Ponad to przypomnę iż browar Palatum to rzemiosło w każdym słowa tego znaczeniu również butelkują i etykietują ręcznie. Premiera tego nieziemsko smacznego piwa odbywa się dziś w Łodzi w Pub Piwoteka Narodowa, a w Warszawie możecie dostać to piwo w obu naszych sklepach, zapraszamy 🙂
Ale, ale, to nie wszystko ukazało się jeszcze jedno piwo nie tak limitowane jak powyższe -2 tyś butelek, ale za to każda ma swój indywidualny numer. Obserwujcie profil browaru Palatum bo będzie konkurs na butelkę numer 1. Illusio Belgian Tripel -fermentowany w wysokiej temperaturze, która pozwoliła wydobyć z belgijskich drożdzy to co najlepsze.

Na stanie mamy również znane i lubiane pozycje jak Primus  Weast Coast, Secundus Wheat IPA, Aparatus APA i tegoroczny Barley Wine świąteczny Hibernia. A już w przyszły tygodniu szykujemy nową pozycję od tego browaru na kran! Zapraszamy serdecznie!

 

Dodaj komentarz