Gin od Lidemans -tylko na zamówienie

wpis w: Aktualności | 0

Tego jeszcze nie było GINY LINDEMANS 🙂 Zamówienia na te pozycji zbieramy do 10.04.2018 do godziny 10:00 -dostępne będą we czwartek, cena za butelkę 0,7l wyniesie około 225zł, prosimy o przesyłanie zamówień na maila sklep@zrodlo.waw.pl

Lindemans Premium Distilled Red Gin, 46% alk. oraz Lindeman  Lindemans Clear Premium Gin, 46% alk. to giny z destylarni browaru Lindemans i gorzelni De Moor obydwie wysokojakościowe belgijskie marki, które podzielają te same wartości i stworzyli dwa destylowane giny: jasny i czerwony gin.
Rodzina Lindemans warzy lambiki od 1822 w Vlezenbeek. Jest to mała wioska w sercu Pajottenland. Vlezenbeek. Browar korzysta z wyjątkowej mikroflory, powietrze jest wypełnione specyficznymi dzikimi drożdżami, w tym najbardziej znanymi, którymi są“Brettanomyces Bruxellensis” i “Brettanomyces Lambicus”. Te wyjątkowe mikroorganizmy pozwalają browarowi na warzenie piwa za pomocą unikalnej metody: spontanicznej fermentacji. W świecie międzynarodowego piwa Lindemans ma bardzo wysoką pozycję.
Destylarnia De Moor wykorzystuje podejście na małą skalę i nie myśli w kategoriach wielkości, ale raczej jakości i oryginalności. De Moor specjalizuje się w wytwarzaniu ekskluzywnych produktów w małych ilościach, zawsze zgodnie z tradycyjnym procesem destylacji.
A teraz możemy spróbować ginów od obu wysokiej klasy producentów, macie ochotę?
Oba giny
 to wyniki destylacji Oude Lindemans Kriek Cuvee Rene, który jest warzony z całych wiśni, zgodnie z tradycją belgijskiego Lambika. Oprócz Oude Kriek Cuvée René van Lindemans dodawany jest również czysty sok z wiśni, stąd jasnoczerwony kolor. Ten gin jest również podwójnie destylowany w małych ilościach do 250 litrów w kotłach miedzianych zwanych również alambiek. Każda butelka jest zakorkowana i zamknięta ręcznie.
Polecany do picia jako koktajl, na przykład dodając prosecco.

 

Dodaj komentarz